Floristika

2021 poinsettia 04000 Autumnal Glow 08 uvod

Vianočná ruža je hviezdou medzi izbovkami, ktoré kvitnú v zime. Vďaka svojim jasným farbám dokáže každú miestnosť rýchlo zmeniť na príjemné a radostné útočisko.

 

alstromeria uvod

Jednofarebné alebo viacfarebné, väčšie a menšie, tradičné či s exotickým šarmom. Kvety alstromérií prekvapia veľkou rozmanitosťou. Vyskúšajte si nimi ozdobiť byt.

 

stromcek3 972x648

Živý vianočný stromček je nenahraditeľný. Upúta vôňou a prirodzenosťou, dotvára kúzelnú atmosféru Vianoc. Rozhodnúť sa môžete pre stromček rezaný alebo zasadený v črepníku.

 

hyacint sklenavaza

Hyacinty patria k najkrajšie kvitnúcim jarným cibuľovinám. Kým sa však budete môcť potešiť z ich kvetov v záhrade, uplynie zopár týždňov. Čakať až do jari ale nemusíte.

 

georginy2 uvod

Kvety georgín prekvapia obdivuhodnou tvarovou rozmanitosťou a farebnosťou. Niektoré pôsobia nenápadne, iné tajomne, ďalšie výstredne. Dajte im príležitosť ukázať sa.

 

muskatyfloristika uvod

Záhrady sú teraz plné kvetov. Mnohé si môžete odrezať, vkusne naaranžovať alebo inak využiť na spríjemnenie všedných, či výnimočných letných chvíľ.

 

 

laliekvetinac1

Kvety ľalií vydržia vo váze s vodou veľmi dlho svieže. Ak tieto kvety obľubujete, môžete sa z ich krásy tešiť v byte ešte oveľa dlhšie. Čo pre to urobiť?

 

 

monalu uvod

E-shop MonaLu sa venuje predaju tilandsií. Viac o týchto rastlinách nám porozprávali jeho zakladatelia, Monika Hustáková, Lucia Kuráková a Matej Husták.