Drobná záhradná architektúra

Máte priestrannú záhradu a chcete jej plochu využiť skutočne naplno? Potom práve pre vás je určený zoznam vecí, ktoré vo vašej záhrade nesmú chýbať.

 

Záhrada v posledných rokoch čoraz viac rozširuje náš životný priestor. Je miestom zážitkov, stretnutí, vonkajšieho varenia, relaxu, cvičenia či hier. Plánujete si také zriadiť aj vy? Začnite pekne od podlahy a spoznajte, aké výhody prináša betónová dlažba.

 

Základom pestovateľského úspechu je voľba správnej odrody ruží a dôležité je zabezpečiť si dostatočne veľkú, ideálne samozavlažovaciu nádobu v modernom prevedení.

 

Kvalita, svieži vzhľad, nadčasovosť a kresba aj štruktúra dreva sú jedny z mnohých predností, vďaka ktorým si ľudia kupujú záhradný nábytok práve z tohto materiálu.

 

O chvíľku tu máme prvé silnejšie slnečné lúče a vôňu jari. Práve preto je na rozhodovanie o tom, akú dlažbu zvoliť v okolí vášho rodinného domu či na záhrade teraz ten správny čas.

 

Chcete mať vo svojej záhrade alebo na balkóne kvalitný a odolný nábytok, ktorý sa vyníma aj v najznámejších parížskych záhradách a parkoch New Yorku?

 

Túžite po vlastnoručne vypestovaných baklažánoch a jahodách, ale nemáte záhradu? Pestovanie zeleniny zvládnete aj na balkóne alebo terase. Stačí iba vedieť, ako na to.

 

 

Hmyz môže byť vtieravý, škodlivý alebo mimoriadne prospešný. Užitočným druhom hmyzu by ste mali v záhrade vytvoriť čo najlepšie podmienky. Ako na to?