Balkón a terasa

Príjemné chvíľky relaxu si počas leta môžete dopriať aj na balkóne, či terase. Pocit pohodlia podporí svieža zeleň a zabezpečí ho štýlový exteriérový nábytok.

 

Veľakrát je kompostovanie prezentované ako jednoduchá, bezúdržbová a čistá činnosť. Tak ľahké to nie je. Na druhej strane môže mať kompostovanie atraktívnu podobu.

 

 

Ide o moderný a efektívny systém, ktorý využíva čoraz viac ľudí aj v našich končinách. Pozrite si najčastejšie mýty a fakty o samozavlažovaní.

 

Príroda sa pomaly začína prebúdzať zo zimného spánku. Aj vy by ste mali  čo najskôr prebudiť k životu vašu terasu a záhradu. 

 

Či už ide o záhradu, terasu alebo balkón, každé miesto má, pokiaľ ide o osvetlenie, svoje špecifická. Poradíme vám na čo pri kúpe svietidiel sústrediť pozornosť.

Plánujete tohtoročnú dovolenku prežiť doma? Pozrite si niekoľko nápadov, vďaka ktorým sa aj na balkóne budete cítiť ako na dovolenke.

Terasa k rodinnému domu či chate určite patrí. Pokiaľ sa vám páčia kamenné terasy a chodníky, ktoré sú vám známe z dovoleniek v prímorských krajinách, neváhajte a vybudujte si niečo podobné aj pri dome.

Ostré slnečné lúče a tropické teploty sú onedlho tu. Vytvoriť blahodárny tieň na terase pomôžu viaceré moderné systémy. S niekoľkými novinkami vstupuje do tohtoročnej sezóny aj značka CLIMAX.