Zahradná technika

Vo vzduchu rozvoniava prichádzajúca jar, a to je správny čas na to, aby ste venovali viac pozornosti trávniku. Zdravý a krásny trávnik je totiž najväčšou ozdobou každej záhrady.

 

Grilovacia sezóna sa nesie v znamení šťavnatého mäska, chutnej grilovanej zeleninky a rozpáleného tečúceho syra. Aj vám sa zbiehajú sliny?

 

Blížiaca sa jar je obdobím, kedy si treba nájsť čas aj na pravidelnú údržbu ovocných drevín. Každý ovocný strom má však individuálne potreby, ktoré treba zohľadniť.

 

Jeseň je mimoriadne náročným obdobím. Aspoň pokiaľ máte záhradu. Viete na čo všetko treba myslieť, kým udrú prvé silné mrazy?

Leto je už definitívne za nami a máme tu farebnú jeseň. Ak chcete mať záhradu pred zimou perfektne upratanú, máme pre vás pár nápadov, ako si s tým poradiť.

 

Každý majiteľ záhrady sa počas leta tešil z bujnejúcej zelene, kvetov, vypestovaného ovocia alebo zeleniny. Teraz prišiel čas pripraviť sa na zimu.

 

Akú starostlivosť by mali poskytnúť živým plotom, aby boli dostatočne husté, zdravé a popri praktickej funkcii aj dobre vyzerali?

 

Batériová technika je synonymom výkonnosti, dynamiky a pohybovej nezávislosti. Batérie si pomaly, ale isto, svoju cestu dláždia aj do záhrad.