Aktuálne informácie

Zvykli ste si počas zimy v záhrade na vtáčich návštevníkov? Zaobstarajte si kŕmidlo a napájadlo v jednom! Radosť z pozorovania hravých operencov si užijete celoročne.

 

Čo môže byť krajšou ozdobou domova alebo milším darčekom, ako voňavá a pestrofarebná kytica čerstvých kvetov z vlastnej záhrady?

 

Nie je to nemožné, umožní vám to zaujímavá novinka z portfólia rodinnej firmy Plastia - veľkoobjemová samozavlažovacia nádoba Berberis 55.

 

Holandskí obchodníci s kvitnúcimi cibuľovinami každoročne vyberajú kvitnúcu cibuľovinu roka. Tohtoročným víťazom je tulipán Triumph.

 

Jedna násada a rozmanité možnosti použitia! GARDENA ClickUp! násada je navrhnutá na praktické spojenie so širokou škálou ClickUp! Príslušenstva.

 

Aj vďaka užitočným radám z knihy Rez a strihanie okrasných drevín môže vaša záhrada nádherne a bohato rozkvitnúť. Kto získa jeden z dvoch výtlačkov?

 

 

Netradičná vŕba s menšími ružovými jahňadami je aktuálne hitom. Pochádza od šľachtiteľov z Japonska a pestovať ju môžete na záhonoch aj vo väčších nádobách.

 

Ocení ho každý zanietený pestovateľ. Dobre vyzerá a zároveň poslúži vám aj na predpestovanie úžitkových alebo okrasných rastlín, na rozmnožovanie alebo rýchlenie.