Chcete mať vo svojej záhrade alebo na balkóne kvalitný a odolný nábytok, ktorý sa vyníma aj v najznámejších parížskych záhradách a parkoch New Yorku?

 

nabytokFermob

Radi si vyberáte so širokej farebnej škály, inšpiruje vás francúzska elegancia a povestné umenie joie de vivre? Potom oceníte francúzsky outdorový nábytok Fermob, ktorý ponúka Le Patio.


Kolekcia Luxembourg, ktorá sa už stala dizajnovou ikonou a symbolom francúzskej kultúry, vychádza z legendárnych stoličiek a kresiel vytvorených pre parížsku luxemburskú záhradu v roku 1923. Na žiadosť Fermobu následne dizajnér Frederic Sofia tento nadčasový dizajn prepracoval a rozšíril o záhradné lavičky a stoly. Výsledkom je kolekcia charakteristická svojimi oblými krivkami, ktorá spája ľahkosť a odolnosť hliníka s pohodlím a praktickou stohovateľnosťou.


Vedeli ste, že skladací nábytok, ktorý sa začal vyrábať v 19. storočí, bol veľmi populárny medzi predavačmi limonád? Umožňoval im totiž rýchlo sa zbaliť a týmto spôsobom obišli platenie za trvalé predajné miesto.

Kolekcia Bistro vychádza z dizajnu originálneho skladacieho modelu, ktorý bol patentovaný v roku 1889 pod názvom Simplex. Ten Fermob kúpil. Dômyselne jednoduchá kolekcia vďaka svojej autentickosti prináša radosť a šarm pre vaše chvíle strávené vonku aj v 21. storočí. Kolekcia Bistro si získala fanúšikov aj na Times Square a v Bryant parku v New Yorku.


Deti zrejme ocenia dizajnového hojdacieho koníka Adada, ktorý bol inšpirovaný ikonickou kolekciou Luxembourg. Koník je vďaka hliníkovej konštrukcii ľahký a zároveň bezpečný. Je vyrobený z už existujúcich dielov iných nábytkov Fermob, takže je možné výrobný proces považovať za ekologicky šetrný.


Značka Fermob už viac ako 60 rokov vyrába kvalitný outdoorový nábytok na prvý pohľad rozoznateľný vďaka svojmu nezameniteľnému dizajnu a širokej farebnej palete v továrne neďaleko vo francúzskeho Lyonu. Celý výrobný proces je udržateľný, kaldie dôraz na ekologické spracovanie materiálov a samozrejme na kvalitu. Fermob je špičkou vo výrobe outdoorového nábytku, čo dokazuje aj prítomnosť dizajnovo dokonalých kusov na mnohých miestach, v záhradách, parkoch a verejných priestranstvách.

 

 

Nábytok je pohodlný, elegantný a praktický. Základná línia je kovová – z ocele alebo hliníka. Hliníkové kúsky sú ľahké a tak sa s nimi ľahko manipuluje. Farby sú odolné voči UV žiareniu a všetkým poveternostným vplyvom. Nábytok je jednoducho stohovateľný, vďaka výberu farieb je ho možné dokonale zakomponovať do okolia.


Ponuka tohto nábytku je pre záujemcov zo Slovenska dostupná aj v eshope https://eshop.lepatio.cz/c/outdoor

 

Zdroj: Le Patio

PR

Pin It