Zohľadňuje zdravie a efektívnosť vynaloženej energie, všetky aspekty ergonómie s výsledkami v každom detaile. Práce v záhrade môže byť aj vďaka tomu zážitkom.

Náradie EFEKT


Špeciálne vlastnosti náradia EFEKT pomáhajú výrazne znižovať námahu pri jeho používaní a priamo tak prispievajú k zvýšeniu individuálneho výkonu. Dokonalá súhra týchto faktorov vytvára výhody oproti konvenčnému náradiu a nastavuje tak nový štandard pre budúcnosť.


Pri výrobe náradia EFEKT sú využívané kvalitné materiály a moderné technológie, čo zaručuje, aby výrobky boli odolné, ľahké a uspokojili aj tých najnáročnejších milovníkov práce v záhrade. Každý detail na tomto náradí je premyslený.


Ergonomické náradie EFEKT uľahčí a zjednoduší množstvo jednoduchších aj náročnejších úloh v záhrade, na poli a v meste. Vďaka prémiovým materiálom je vhodné pre hobby aj pre profesionálne použitie. Spodné časti záhradného náradia sú napríklad vyrobené z HARDOXu - extrémne odolného materiálu, ktorý sa používa všade tam, kde je potrebná najvyššia odolnosť, ako napríklad lyžice bágrov, banské stroje, či kvalitné pluhy poľnohospodárskych strojov.


Či už potrebujete kopať, hrabať, sadiť, presádzať, bojovať s burinou, prehadzovať rôzne materiály, odhrabávať sneh, či upratovať listy, ulice či čokoľvek iné, EFEKT môže byť vhodnou voľbou, ktorá poskytne požadovaný komfort a efektivitu.


Čo náradie EFEKT ponúka? Ideálne držanie tela - znižovanie zaťaženia problematických častí tela - efektívne vedenie a manipuláciu s náradím a materiálom - dobrý a bezpečný úchop - prirodzenú polohu zápästia - vďaka dlhej rukoväti použiť najväčšiu silu vo výške ramena a využiť veľkú páku, ktorá zvyšuje účinnosť vynaloženej sily. Vysoká kvalita a odolnosť - 100% recyklovateľnosť, ochrana životného prostredia - pohodlný nášľap celou šírkou chodidla - lopata je skonštruovaná tak, aby bolo možné naraz nabrať viac materiálu. Nakladaný materiál je na lopate centrovaný a nie je potrebné vynakladať silu na to, aby sa lopata nepreklopila do jednej zo strán. Zároveň je ťažisko umiestnené pod rovinou rukoväte lopaty, materiál proti páke nezdvíhate vyššie ako je to potrebné.

 

 


Zdroj a foto: EFEKT

 

PR

 

Pin It