Náhle teplotné výkyvy, prudké ochladenie alebo prekvapivo prudké dažde. Rozmary počasia nás dokážu pri pobyte v záhrade niekedy zaskočiť. Ako sa tomu vyhnúť?

 

sencor meteostanica

Aby si s vami počasie nepohrávalo ako mačka s myšou, zaobstarajte si meteostanicu. Jednou z možností je meteostanica Sencor SWS 5600, ktorá vás bude včas informovať nielen o aktuálnom stave počasia, ale vám aj ukáže, na čo sa máte pred odchodom z domu alebo do záhrady pripraviť.


K hlavným prednostiam nového modelu dizajnovej meteostanice patrí ostrý, perfektne čitateľný farebný LCD displej, na ktorom môžete sledovať údaje o teplote a vlhkosti v exteriéri aj interiéri. Zobrazované sú rádiom diaľkovo riadené hodiny pomocou signálu DCF77 (možnosť ručného nastavenia) a tiež grafickou ikonkou znázornená predpoveď počasia (slnečno, mierne oblačno, oblačno, dážď, sneh). Okrem presného času si na displeji môžete prečítať aktuálny dátum a deň v týždni.


Elegantný prístroj s bielym rámčekom je vybavený funkciou opakovaného budenia, stav batérií vnútornej jednotky a vonkajšieho snímača za vás skontroluje inteligentný indikátor, pričom vonkajší snímač má dosah až 30 metrov.


Zdroj a foto: Sencor

 

Pin It