balkonyPestré kvety, čerstvo vypestované paradajky, užitoční a praktickí pomocníci, semená určené na okamžitý výsev či pôsobivé osvetlenie. Značka Tchibo uvádza novú kolekciu „Vyzdobte si svoj balkón“. Dostupná je od 14. marca v kamenných predajniach aj  v e-shope.

 

 

 

 

 

Závesné vedierka na kvetiny

Ozdobte si svoj balkón farebnými kvetinami! Kovové vedierka sa dajú jednoducho pripevniť na balkónové zábradlie. Sú odolné proti UV žiareniu a poveternostným vplyvom, výška každého je približne 14 cm a priemer 15,5 cm. Balenie obsahuje dva kusy vedierok v žltom alebo pozinkovanom prevedení.
Predbežná cena: 8,95 €.

 

Vrecká na pestovanie rastlín
Nemáte na balkóne dostatok miesta? Zaveste si kvety na stenu. Vrecká je možné naplniť priamo substrátom a vysiať osivom alebo je možné do nich postaviť črepník s bylinkami. Pomocou plastových ôk sa dajú jednoducho pripevniť na stenu alebo balkónové zábradlie. A vyzerá to veľmi efektne.
Predbežná cena za 2 ks: 12,95 €.

 

 vrecko1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vankúšik pod kolená
Ak trávite veľa času v záhradke či na balkóne pri sadení a udržiavaní rastlín, vaše kolená sa vám asi nepoďakujú. Uľavte im a vyskúšajte si kľaknúť radšej na vankúšik, ktorý sa dá okrem práce využiť aj na sedenie na studenej tráve či balkóne. Rozmery vankúšika sú približne 45 x 5 x 35 cm.
Predbežná cena: 9,95 €.

 

vankusik2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Solárny lampión s LED
Rozžiarte svoju záhradu so solárnymi lampiónmi, ktoré vydávajú teplé biele svetlo. Lampión sa automaticky aktivuje, keď sa začne stmievať. Keďže je určený na používanie vonku, je odolný proti poveternostným vplyvom i striekajúcej vode. Dostupné sú v žltej a zelenej farbe.
Predbežná cena: 12,95 €.

 

lampion1 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Solárne zapichovacie LED svietidlá
Solárne zapichovacie LED svietidlá sa automaticky aktivujú, keď sa začne stmievať. Vďaka externému solárnemu článku na bodci ich môžete podľa ľubovôle umiestniť napríklad medzi kvetiny. Svietidlá majú integrovaný akumulátor so spínačom. Balenie obsahuje celkovo 3 ks svietidiel s výškou cca 50 cm a priemerom cca 8 cm.
Predbežná cena: 24,95 €.

 

solarne1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Guľky so semenami
Semená jarných a divých lúčnych rastlín sa vysádzajú od marca do začiatku septembra a kvitnú od júna do októbra. Sú vhodné na všetky stanovištia.
Predbežná cena za vrecúško s desiatimi guľkami: 5,95 €.

 

gulky1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Súprava na pestovanie
Uprednostňujete bio produkty? Vypestujte si svoje vlastné paradajky či jahody. Vysadiť sa dajú vonku, ale aj vnútri. Balenie obsahuje kompletnú súpravu s jutovým vrecom na pestovanie, záhradníckym substrátom a semenami s výsevom od februára do apríla.
Predbežná cena: 7,95 €.

 

suprava1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj a ilustračné foto: Tchibo

Pin It