Odporúčané 2

tienenie maly perexMožno je pre mnohých z vás predčasné riešiť zatienenie terasy v období, keď začína jar. Ostré slnečné lúče a tropické teploty sú tu však ani sa nenazdáte. Nie je niš horšie, ako keď vás niečo zaskočí nepripravených. Pripravte sa už teraz a užite si pohodové leto, napríklad aj v tieni novej štýlovej pergoly.

naradie zima gardenaSnehová nádielka ako z pohľadnice od Jozefa Ladu, tak si mnohí z nás predstavujú ideálnu zimu. Ďalší z nás zasa snívajú o tom, ako z kôlne vyberú poriadne náradie a so snehom zatočia skôr, ako im prerastie cez hlavu. Pokiaľ zimnú výbavu iba zháňate, je najvyšší čas sa po niečom poohliadnuť.

mestoTúžite po vlastných broskyniach, egrešoch alebo slivkách, ale chýba vám záhrada? V prípade, že ste majiteľmi balkónu alebo terasy, máte pre pestovanie ovocia, zeleniny alebo byliniek ideálne podmienky.

zavlazovanie1Zavlažovacia technika nám uľahčuje prácu počas celej sezóny, najmä vtedy ak máme automatický systém zavlažovania. Ten sa ale automaticky nezazimuje. Nie je ale dobré čakať až kým teplota klesne k nulovým hodnotám.