Exteriérové a interiérové rastliny, široká ponuka tovarov, ktoré súvisia s realizáciou a starostlivosťou o záhradu sú pod hlavičkou tohto obchodníka k dispozícii už aj v Prešove.

 

hornbach presov

 

Na ploche 17 tisíc m2 ponúka táto plne klimatizovaná predajňa domácim majstrom aj profesionálom nielen potrebný materiál pre ich projekty, ale aj odborné poradenstvo.


Aktuálne je skladba sortimentu v oddelení Záhrada zameraná na aktuálnu silnú jesennú sezónu, ktorá sa nesie aj v znamení výsadby a dekorovania kvitnúcimi rastlinami. V ponuke sú rastliny od zahraničných aj vybraných domácich pestovateľov.


Okrem mnohých odborných oddelení a digitálnych výhod nákupu ponúka predajňa okrem záhradného aj stavebné centrum, železiarstvo, moderné centrum na miešanie farieb, sortiment pre vybavenie kúpeľní a kuchýň s 3D plánovaním, či drive-in výdajňu stavebného materiálu a služby ako napríklad prírez dreva a dovoz tovaru. K dispozícii je aj odborné poradenstvo vyškoleného personálu.


V súčasnosti predstavuje sortiment Hornbachu 120 000 výrobkov. Vďaka zavedeniu e-shopu pred tromi rokmi si môžu zákazníci tovar objednať z pohodlia domova a následne si ho vyzdvihnúť v predajni, alebo si ho nechať priamo doviezť domov či na stavbu.


Bezplatná wi-fi, online terminály v predajni a nové samoobslužné nakupovanie s platbou pomocou QR kódu na pokladnici uľahčujú nakupovanie.


Návštevníci novej predajne v Prešove môžu využiť moderný spôsob samoobslužného nakupovania, tzv. SELF SCAN, prostredníctvom mobilnej aplikácie. Zákazníci si svoj tovar môžu priebežne skenovať a pri pokladnici ho už nemusia vykladať na pult, iba ho zaplatia.


Pred predajňou majú zákazníci k dispozícii 200 parkovacích miest, ku ktorým v dohľadnom čase pribudnú dve nabíjacie stanice pre elektromobily.


Zdroj a foto: Hornbach

 

Pin It