Trendom je vyberať do záhrady, na balóny a terasy, farebne výrazné doplnky. Týkať sa to môže aj zalievacích kanvíc, kvetináčov a vedier na vodu.

vedro cervene ikea

V sortimente IKEA nájdete aktuálne, v rámci kolekcie SOCKER, napríklad vedro z nehrdzavejúcej ocele s červeným olejovým akrylom. Jeho súčasťou je úchytka z masívneho buka. Vedro poslúži nielen ako netradičná obalová nádoba na kvetináče ale aj na zachytávanie vody pod záhradným vodovodom. Oceníte ho pri umývaní rúk v záhrade a využijete ho aj pri namáčaní črepníkov s vyschnutým substrátom. Takisto aj na umývanie čerstvo nazberaného ovocia pod tečúcou vodou. Zachytenú vodu môžete využiť na zalievanie.


Vedro skvele zapadne do moderného aj vidieckeho prostredia, je určené pre exteriéry ale aj interiéry. IKEA predáva dva varianty týchto vedier. Na vyššie uvedené využijete vedro s objemom 10 l, na umiestnenie črepníkov s rastlinami vedro s objemom 2,5l. Údržba je veľmi jednoduchá, stačí vedro dôkladne utrieť vlhkou handričkou.

krhla cervena ikea

Oceniteľné sú aj štýlové kanvice na vodu, opäť v červenej farbe (polyesterová prášková farba). V ponuke sú dve veľkosti: 5l a 1l.


Zdroj: IKEA

Pin It