Ruky sú jednou z najviditeľnejších a najviac namáhaných častí nášho tela a preto si zaslúžia špičkovú opateru. Osobitne aj po práci v záhrade alebo na dvore.

 

sedmokraska2019

 

Ruky využívame pri všetkých každodenných činnostiach. Sú neustále vystavované striedaniu teplôt, kontaktu s vodou, v záhrade aj s pôdou a nie je divu, že občas dostávajú pekne zabrať.


Skúste spočítať, koľkokrát za deň si ich umyjete. Nie je to málo, že? Začnite sa preto starať o pokožku svojich rúk už pri ich umývaní. Vyskúšajte zvláčňujúce tekuté mydlo s hydratačným sedmokráskovým extraktom a mandľovým olejom. Obsiahnutý ovsený beta-glukán má zjemňujúce účinky a prispieva k ochrane kože pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi a redukuje začervenanie pleti. Šetrné zloženie poskytne rukám jemnú očistu a ich pokožku hydratuje, zvláčni a navyše ju prevonia nežnou bezalergénnou vôňou sedmokrások. Tekuté mydlo je zabalené v úžasnej fľaštičke posiatej sedmokráskami, ktorá poteší aj oči.


Už v histórii boli sedmokrásky považované za všeliek a ľudia verili, že nosia šťastie. V renesancii sa macerovaním sedmokrások v levanduľovom oleji vyrábali elixíry krásy pre žiarivú pleť. Dnes vieme, že majú veľmi priaznivý vplyv na náš organizmus a pre našu krásu. Drobné a nežné kvietky obsahujú cenné minerálne látky, ovocné kyseliny, proteíny aj aminokyseliny. Výťažok zo sedmokrásky napomáha upokojeniu a hydratácii. Pôsobí protizápalovo a je výborným antioxidantom.


Hydratačné & zvláčňujúce tekuté mydlo so sedmokráskou a mandľovým olejom je v ponuke v balení 320 ml za odporúčanú cenu 6,40 €.


Zdroj: MANUFAKTURA

Pin It