Osviežujúca dvojica – chladivá mäta a ukľudňujúca citrónová tráva, ktorá navyše odpudzuje komáre. To je správna aromaterapeutická dvojica pre vaše letné podvečery.

 

vtycinky v

 

Trendom tohto leta sú exteriérové vonné tyčinky. Tie až dve hodiny spríjemňujú chvíle odpočinku s rodinou alebo priateľmi. Tyčinky z ponuky Le Patio sú vyrobené z prírodných ingrediencií, neobsahujú chemické prísady.

 

Citrónová tráva podporuje psychickú pohodu, navodzuje pocit harmónie, zmierňuje úzkosť, vo všeobecnosti ide aj o veľmi účinné prírodné antidepresívum. Táto rastlina je tiež známa ako prírodný repelent, jej vôňa odpudzuje komáre. Mäta zasa osvieži a prečisti vzduch. Má silný revitalizačný účinok na teplo a ducha. V lete je jej chladivý efekt vysoko oceniteľný.

 

esteban v

 

Vonkajšie tyčinky sú väčšie než tie do interiéru, preto horia v priemere dve hodiny. Pozostávajú z bambusových tyčiniek, drveného dreva a prírodného tmelu. Neobsahujú lepidlo a nie sú farbené. Môžete ich zapichnúť do trávy alebo do kvetináča, prípadne do nádoby s pieskom. Vonkajšie vonné tyčinky môžete použiť aj dnu, v miestnosti, tú prevoňajú oveľa intenzívnejšie než typické interiérové vonné tyčinky.

 

Zdroj: Le Patio

Pin It