ochranma stromovPohľad na košaté stromy v udržiavanom trávniku je kúzelný. Údržba takejto plochy však nie je vždy jednoduchá. Problematické je najmä ošetrovanie trávnikov v tesnej blízkosti stromov. Neopatrné kosenie môže spôsobiť nežiaduce poškodenie kmeňa.

Riešením je netradičný plastový chránič stromov, krov a iných predmetov pred kosačkou, ale aj burinou a trávou.


TreeGuard ® je praktický plastový chránič, ktorý sa vyznačuje jednoduchou montážou, nenáročnou údržbou a šetrnosťou k životnému prostrediu. Zaujme inovatívnym moderným dizajnom, je prispôsobivý, zapadne do záhradného prostredia a ochráni stromy s kmeňom rôzneho priemeru.

 

V ponuke sú dva veľkostné varianty, podľa priemeru stromov (do maximálneho priemeru 115 mm a 305 mm). Chránič je testovaný v náročných exteriérových podmienkach, odoláva poveternostným vplyvom, dažďu, snehu, mrazu aj slnku. Celoročným umiestnením v exteriéri neutrpí jeho dizajn ani konštrukcia.

 

Patentovaná novinka, ktoré prispieva k zlepšovaniu celkovej estetiky záhrady sa zároveň vyznačuje príjemnou prírodnou farebnosťou. Zelená povrchová úprava má sýty a matný finiš kvalitného plastu.

 

Použitie chrániča je jednoduché. Stačí si vybrať správny veľkostný variant, umiestniť ho k drevine a jednoducho spojiť obe polovice k sebe.

 

Zdroj a foto: TreeGuard ®

Pin It