Kto už niekedy zavítal do Suchej nad Parnou, vie, že sa môže tešiť na široký výber kvalitne vypestovaných trvaliek aj na odborné poradenstvo od profesionálov.

 

slovenske trvalky DOD jesen23

Inak tomu nebude ani najbližší septembrový víkend. Slovenské trvalky, ktoré prevádzkujú e-shop teraz lákajú na pestrú ponuku rastlín, ktoré vyšperkujú jesenné záhony a výsadby. Nájdete tu viac ako 25 kultivarov heucher, vresy, gaultérie, hebe, širokú ponuku okrasných tráv, pestré javory dlaňovitolisté, obľúbené echinacey, ale aj čemerice, šalvie, rozchodníky, okrasné kry, či ovocné rastliny.

V Slovenských trvalkách si potrpia na sortiment rastlín, ktoré v slovenských záhradách dobre prosperujú a nebývajú náročné na starostlivosť. S výberom vám tu ochotne poradia skúsení odborníci.

Výstava spojená s predajom jesenne ladeného sortimentu rastlín sa bude konať v okrasnej škôlke Slovenských trvaliek v Suchej nad Parnou č.75, neďaleko Trnavy. Dvere tohto obľúbeného slovenského pestovateľa trvaliek, ktorý sa za 10 rokov svojho pôsobenia na trhu osvedčil kvalitnou produkciou rastlín aj ich ekologickou a bezpečnou distribúciou, sa verejnosti otvoria v piatok 8.9. od 9:00 do 17:00 a v sobotu 9.9. od 9:00 do 14:00.

Ak hľadáte inšpiráciu pre zatraktívnenie pohľadu do jesennej záhrady či správny mix rastlín do kvetináčov, vo vašom víkendovom programe by toto podujatie rozhodne nemalo chýbať.

 

Zdroj a foto: Slovenské trvalky

Pin It