Osviežujúci drink padne v lete dobre nielen nám, ale aj okrasným rastlinám na balkóne či terase. Doprajte im ho v podobe kvalitného výživného hnojiva.

 

sutaz muskatove wellness2

Kvitnúca kulisa, ktorú vytvoria vašim letným posedeniam vonku, bude aj vďaka tomu ohromujúca. Patríte medzi milovníkov muškátov? Skúste šťastie v našej letnej súťaži a vyhrajte kvalitné prírodné hnojivo s obsahom guánu a štýlové záhradné rukavice pre starostlivosť o vašu zeleň.


Vedeli ste, že na našom kontinente sa ročne predá až 400 miliónov kusov muškátov? Existujú tisícky rôznych odrôd s ružovými, fialovými, červenými, lososovými, bielymi, žltými, oranžovými i dvojfarebnými kvetmi. Voňavé odrody možno využiť pri varení či pečení. Mnohé druhy muškátov zas majú liečivé účinky. Rekordná nie je len ich farebná rozmanitosť, niektoré druhy muškátov totiž vynikajú aj svojou veľkosťou. Existujú dokonca zmienky o muškátoch vysokých viac ako 5 metrov.


Muškáty lámu rekordy v mnohých ohľadoch a patria medzi najobľúbenejšie letné rastliny. Ak teda kraľujú aj vašim terasám a balkónom, v spolupráci s iniciatívou Pelargonium for Europe sme pre vás pripravili letnú súťaž, v ktorej traja z vás získajú letnú starostlivosť o muškáty.


Ako sa zapojiť?


V súťažnom príspevku na Facebooku sa v komentári podeľte o to, čím si vás muškáty získali. Máte obľúbený druh? Farbu? Pokračujete v rodinnej tradícii? Sú súčasťou vašej letnej kuchyne? Alebo sa nimi jednoducho pochváľte a pošlite nám foto. Súťaž trvá od soboty 15. júla 2023 do nedele 23. júla 2023.


Čo môžete vyhrať?


Troch z vás poteší litrové tekuté prírodné hnojivo na muškáty, ktoré vďaka obsahu guánu dodá rastlinám nielen potrebné živiny, ale aj výrazne aktivuje pôdnu mikroflóru. No a aby ste pri starostlivosti o zeleň vyzerali štýlovo, pribalíme vám k nemu štýlové záhradné rukavice.


Tešíme sa na vaše komentáre a držíme palce pri žrebovaní. To prebehne v utorok 25.7.2023, aby muškáty už počas vrcholiaceho leta mohli prijať svoj výživný kokteil. Ak sa na vás šťastie neusmeje, nech vám dobrú náladu a príjemné dovolenkové chvíle relaxu prináša pobyt na zakvitnutej terase či balkóne.

 

Súťažný poriadok k súťaži „WELLNESS PRE MUŠKÁTY“

 

 

Pin It