Predstavujeme vám náš nový projekt, na ktorom sme posledné týždne usilovne pracovali a o ktorý sa chceme s láskou a nápaditosťou starať.

 

zo eshop 

Vo svete záhrad a zelene sa pohybujeme už niekoľko rokov. Veľa hodnotných a unikátnych inšpirácií sme našli najmä v rámci našich mnohých ciest po krajinách, kde je záhradníčenie dôležitá súčasť životného štýlu. Delíme sa s vami o zaujímavé trendy, poznatky a inšpirácie, ponúkame pestovateľské tipy a nami osvedčené postupy. Robíme to preto, aby vaše výsadby, záhony a záhradné zákutia bujneli a prekvitali, aby vám záhradníčenie prinášalo potešenie a pohodu. S každým nápadom a inšpiratívnou fotografiou, ktoré sme vkladali do našich článkov sme však cítili, že pre vás môžeme urobiť ešte viac. A tak do nášho tímu práve pribudol nový člen.


Projekt, ktorý našu základnú myšlienku - vniesť nielen odbornosť ale aj štýlovosť do záhrad a samotného záhradníčenia, pomôže zhmotniť. Nebudeme vás ale viac napínať. Stačí kliknúť na náš nový e-shop - Záhradný obchod 😊.


V novom e-shope nájdete prvú ponuku štýlových pestovateľských pomocníkov, nádob na pestovanie rastlín, ale aj záhradných dekorácií. Zaujímavé tovary budeme postupne dopĺňať a sortiment spestrovať. Prinesieme vám aj rôzne nápady, ktoré si s pomocou tipov z našej ponuky ľahko vyčaríte aj u vás doma. Našim cieľom je, aby ste v tomto e-shope našli kvalitné a štýlové výrobky z tradičných záhradníckych krajín, ale aj nápadité výrobky zo Slovenska. Otvorili sme totiž priestor pre ponuku lokálnych a menších výrobcov, ktorí pomáhajú zachovať tradície a vedia ich pretaviť do zaujímavých výrobkov s moderným nádychom. Veríme, že niečo z ponuky sa usídli aj u vás doma a spestrí priestory so zeleňou. A keďže je za dverami čas vianočných prekvapení, zaujímavé tipy v tomto e-shope nájdete aj pre svojich najbližších a najmilších.

 

bannerZO 2


Vstúpte do nového Záhradného obchodu, inšpirujte sa a ak sa vám niečo zapáči, neváhajte podľahnúť pokušeniu. Poteší nás, ak aj takouto formou budeme môcť byť súčasťou vašich záhrad či zákutí s rastlinami na balkónoch a terasách 😊.

 

www.zahradnyobchod.sk

 

 

Pin It