V ponuke sú viaceré svietiace tvary a nápaditá môže byť aj farebnosť. Poslúžia vám originálne LED dekoračné svietidlá. Zaujímavým trendom sú exteriérové žiarovkové reťaze alebo jemne svietiace retiazky, ktoré vyniknú na rôznych rastlinách a stromoch. V ponuke sú viaceré svietiace tvary a nápaditá môže byť aj farebnosť.

 

svetelna retaz v

 

V lete sa usilujeme čo najviac času tráviť vonku a tak logicky premýšľame, ako si dlhé letné večery na záhradách, terasách a balkónoch čo najviac spríjemniť. Jedným z aktuálnych trendov, ktoré sú už vidieť v mnohých vonkajších kaviarňach a reštauráciách sú outdoorové svietiace reťaze a šnúry. Svojou atmosférou prenášajú do talianskych filmov zo 60 – tych rokov.


Ďalšou možnosťou sú jemné svetielka, ktoré sa aranžujú priamo na vonkajšie rastliny, kamene či kmene stromov. Fantázii sa v tomto prípade medze nekladú. Čím viac, tým lepšie. Buďte hraví a vytvorte si originálny vonkajší priestor, kde sa budete cítiť veľmi dobre.

 

svetelna retaz vyska v

 

Svoje okolie si môžete rozsvietiť napríklad s dánskou značkou Sirius. Títo špecialisti na kreatívny dizajn už od roku 1971 vyrábajú originálne svetelné dekorácie. Či už si zaobstaráte outdoorové svietiace šnúry so žiarovkami alebo jemnými svetielkami, vždy získate originálny prvok. S osvetlením Sirius si hravo vytvoríte magickú atmosféru v akomkoľvek ročnom období a je jedno či je deň alebo noc.

 

Le Patio

 

PR

Pin It